rodiklisrodiklis  DUKDUK  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Corin

Go down 
AutoriusPranešimas
Corin.

avatar

Pranešimų skaičius : 3
Registration date : 2011-02-19

RašytiTemos pavadinimas: Corin   Št. 02 19, 2011 2:12 pm

Vardas: Corin Volturi.
Metai: 252 metus egzistuoja, perkeista 19-os metų.
Rasė: Volturė
Giminė: Volturi klano narė.
Išvaizda: ilgų tamsių plaukų mergina, dažniausiai susigarbanojusi juos, bet neretai jie būna ištiesinti, kad atrodytų šiuolaikiškiau. Dailių veido bruožų, aukšta, tobulo kūno sudėjimo, kaip ir pridera nemirtingosioms moterims.

Istorija: Corina Gimė 1758 m., vakarų Europoje. Nedaug ką prisimiena iš savo praeities, tačiau viskas ką atsimena yra nuostabu... Ji Turėjo nuostabią šeimą, nuostabius namus, nuostabius draugus, visais klausimais jai nieko netrūko... Tačiau vienas atsiminimas it juoda dėmė temdo tobulo gyvenimo liekanas. Vieną naktį, po pobūvio vienoje smuklėje mergina ėjo tamsia gatve namo. Taip, dabar ji pripažįsta, nederėjo tokiu laiku vienai šlaistytis mieste... Taigi, vakaras buvo malonus, lengvas vėjelis kedeno plaukus, tačiau kažkodėl sulig kiekviena minute Corina spartino žingsnį, lyg nujausdama, kad kažkas artinasi link jos, tačiau mergina bijojo atsgręžti ir pasižiūrėti. Galiausiai ją sugriebė nepažįstamos rankos, kurios smarkiai trenkė merginą į artimiausią sieną, o netrukus, ji pajuto kitą, daug aštresnį, daug baisesnį skausmą kaklo venose. Ji nesugebėjo nė garso išleisti, kuomet buvo palikta viena kęsti neapsakomą skausmą nuo galvos iki pirštų galiukų. Degė. Štai kaip, ji degė... Norėjo tik mirti, nieko nebejausti. Bet staiga ji plačiai atmerkė akis, kai jau nebebuvo ta pati Corina. Ji jautėsi svetima ir kitokia pati sau... Netrukus jauna vampyrė pajuto nenumaldomą troškulį. Nežmogišką, ne vandens, ne... KRAUJO troškulį. Nesuvokdama kuo tapo, ką dabar daryti, ji ėmė žudyti žmones, kad patenkintų tą laukinį troškulį. Neprisimindama, kas yra ir ku gyvena ji pabėgo iš miesto. Ilgai klajojo, nerasdama sau vietos, neatskirdama, kas gerai, kas ne, kol ją surado Volturių valdžia, kadangi virtusi vampyre, įgavo be galo naudingą gebėjimą, kuris tikrai puikiai pasitarnautų Volturiams. Iš pradžių, dar naujagimę vampyrę, Volturiams buvo labai sunku prikalbinti, ji abejojo jų teisumu, ji buvo pernelyg sumišusi, tačiau netrukus ji atsileido ir įsiliejo į būrį.
Specialios galios: Corina turi gebėjimą vien minčių ir žvilgsnio pagalba atverti bet kokiame padare žaizdas, nuo kurių galima mirti. Šis gebėjimas veikia ir žmones, ir vampyrus, ir vilkolakius, ir mišrūnus. Na ir žinoma, greitis, stiprumas, nepažeidžiamumas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Corin
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijos :: Herojai-
Pereiti į: