Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Namelis medyje

Go down 
+18
-Rey
Alec
Amelia
Celesty
Aro
Emily
Markas
Jasper
Eva Tragedy
Kite Tragedy
Erica
Victoria
Charlotte Grace
Rozmarie de Hong
Almeria
Tarja
Miley
Aurora
22 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
AutoriusPranešimas
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2022
Registration date : 2009-01-26

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 9:27 pm

Ieina ir laukia Auroroas
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 9:27 pm

*Įlipusi atsisėda ant lovos*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2022
Registration date : 2009-01-26

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 9:29 pm

"Kodel jai nesakai kas as jai esu?"
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 9:30 pm

'Nes ji dėl tavęs ištrynė savo atmintį'
*Pažvelgė į jį ramiu žvilgsniu*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2022
Registration date : 2009-01-26

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 9:32 pm

"Klausyk, atleisk uz tai, kad buvau siurkstus anadien kai buvai Volteroj"
Liudnai taria ir susikaupes pasiziuri i Aurora
"As jai priminsiu kas ji buvo"
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 9:36 pm

'Viskas gerai, tik nesitikėjau iš tavęs tokio priešiškumo'
*Atsidūsta*
'Neprimink. Nereikia. Ji susipainios. Ji norėjo užmiršti tai kas buvo.
Beje mes jai nesakom kad ji buvo Volturi.
Ji to nežino'
*Ramiai taria*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2022
Registration date : 2009-01-26

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 9:41 pm

"As pasikeiciau po zmonos gryzimo...I blogaja puse"
Susirupines nuleidzia akis ir neramiubalsu taria
"As jai privalau priminti jos prigimti"
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 9:52 pm

'Ne. Net Alec nesakė. Net nepriminė. Aš jam dėl to dėkinga'
*Menkai šypteli*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2022
Registration date : 2009-01-26

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 9:54 pm

"O as pasakysiu. Vis del to, del vieno ji klydo - ji nepamirs visko ka patyre. As jai priminsiu kai ka"
Sypteli ir apsisuka isejti
"Beje, tu ir jis grazi pora. Maciau mintyse"
Selmiskai sypteli ir issoka
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeŠt. 03 07, 2009 10:00 pm

*Aurora taip pat išoka*
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 3:05 pm

*Įšokusi į namelį apsidairo. Pamačiusi savo kuprinę namelio kampe, paiima ją ir išsitraukia naujus drabužius. Greitai persirengia ir paėmusi nuo staliuko šukas, perbraukia kelis sykius šukomis savo plaukus. Žiūrėdama į veidrodį nusišypso. Greitai apsisuka ir krenta į lovą. Juokdamasi atsigula ant nugaros ir žiūri į namelio lubas*
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 3:13 pm

*Atsistoja ir atidariusi spintos duris, apžiūrinėja Auroros drabužius. Pamačiusi labai gražią žalsvą suknelę, prisideda prie savęs ir pasižiūri į veidrodį*
"Man ji per didelė"
*sumurma ir tvarkingai padeda į vietą. Pasiraususi stalčiuose suranda mp3. Įsijungia jį, užsideda ausines ir klausosi muzikos, galva linguodama į taktą*
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 5:10 pm

*Nusiima ausines ir susimasčiusi vėl pradeda raustis stalčiuose, ieškodama tušinuko, balto lapo ir voko. Suradusi prieina prie lango, atsisėda prie stalo ir susimasto*
Citata :
Miela Ema.
*pradeda rašyti savo smulkiu ir dailiu raštu*
Citata :
Rašau tau pirmą kartą. Nežinau, kodėl rašau... Gal todėl nes man dabar nuobodu, o gal, nes noriu kažkam tiek visko papasakoti, bet nerandu tam tinkamo žmogaus.
Šiaip pirmas žmogus, kuriam galėčiau viską papasakoti yra Aurora, bet nemanau, kad jai įdomu būtu manęs klausytis ir taip nenoriu jai trugdyti ar užkrauti ją savo mintimis. Todėl sugalvojau parašyti tau. O galbūt jai nenoriu nieko sakyti, nes jos gerai nepažystų... Žinau ji yra labai miela, draugiška ir manimi rūpinasi, nori man gero, bet tokia yra tiesa. Aš jos gerai nepažystu.
*Atsidūsta ir rašo toliau*
Citata :
O viskas prasidėjo, kai man pasakė, kad aš pati prašiau, kad man atmintį ištrintų... Gali įsivaizduoti? Neatsimenu, kas vyko beveik du mėnesius. Na man yra smalsu, kodėl aš norėjau, kad ištrintų mano atmintį, bet aš nesu įsitikinusi , kad tikrai tai noriu sužinoti. Jug be reikalo neleiščiau tinti sau atminties. Tikriausiai kažkas labai blogo įvyko. Prieš kelias dienas buvo atėjęs toks vaikinas. Aro. Jis sakė, kad man mielai viską papasakotu, bet ar man tikrai to reikia?
*pasižiūri pro langa ir susimasto. Nuleidusi galvą vėl pradeda rašyti*
Citata :
Ir dar pažadėjau Aurorai, kad nebeklausinėsiu apie TUOS įvikius...nenoriu jos liūdinti ar nuvilti, bet retkarčiais pagalvoju ką sakė viena vilkolakė, Fibė. Ji sakė, kad aš kitai vampyrei, kažkokiai Sulpiciai, primelavau ir sakiau , kad ją kvietė vilkolakiai. Ir paskui išgelbėjau vilkolakią nuo degančių grandinių, bet nejaugi aš galėjau būti tokia žiauri, ir kitam vampyrui sukelti tokį didelį pavojų?
*Vėl susimasto ar tikrai galėjo būti tokia žiauri... Nepakeldama galvos vėl rašo*
Citata :
Dabar kai rašau tau, mano mintyse sukasi daug klausimų, bet atsakymų į juos neturiu ir nesugalvoju...
*Atsilošia kedėja ir pasižiūri į lubas. Po kelių sekundžių, Emily vėl buvo pasilenkusi prie lapo*
Citata :
Dar viena vampyrė, Josette sakė, kad aš buvau kažkokia Volturė... Bet vis dar nesuprantu kas tie Volturiai. Sakė, kad jie kažkokie lyg ir karaliai ar panašiai. Tai aš buvau karalienė ar kaip?
*Nusijuokia iš savo žodžių*
Citata :
Jei dabar mane matytumei, tikrai juoktumeisi su manimi. Gali įsivaizduoti? Aš karalienė?
*prunkšteli*
Citata :
Na gal tuo ir baigsiu savo laišką. Nežinau ar tave jis pasieka, nes jokios Emos aš nepažystų ir taip pažystu vos kelis vampyrus. Prižadu, kad tai nepaskutinis mano laiškas tau.
Žinai, dabar jaučiuosi daug geriau.
Su meile,
Emily.
*pabaigusi tašką, pasijuto tikrai šiek tiek geriau. Taip mintys nebešokinėjo. Perlenkusi laišką kelis sylius, įkišo jį į voką ir užklijavusi voką užrašė ant jo didelėm raidėm "Emily. Neliesti.". Atsitojo ir įkišo voką į savo kuprinės pačią apačią. Kuprine padejo į namelio kampą, o pati iššoko iš namelio, galvodama apie tai ką parašė*
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 9:16 pm

*Įšokusi į namelį, atsisėdo prie stalo ir pasiėmusi tušinuką ir baltą popieriaus lapo vėl nuspredė parašyt "laišką", bet galvojo tik apie Mere. Atsidususi atsistoja ir atsigula ant lovos*
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 9:29 pm

*Apsiverčia ant šono ir pradeda tyliai niūniuoti, kažkokią dainą*
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 10:23 pm

*Nusiridenusi nuo lovos, atsistoja, greitai susišukuoja plaukus ir iššoka iš namelio*
Atgal į viršų Go down
Miley
Vampyras
Vampyras
Miley


Pranešimų skaičius : 2021
Age : 28
Registration date : 2009-01-10

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimePir. 03 09, 2009 11:21 pm

*Miley isoko i nameli ir atsisedo ant grindu.*
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeAntr. 03 10, 2009 11:56 am

*Visa šlapia įšokusi į namelį, nusišypso Miley*
"Sveika. Ką čia darai?"
*pasidomi ir atsistėda priešais ją*
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeAntr. 03 10, 2009 1:07 pm

*Pasijutusi nepatogiai, dėl šlapių drabužių, atsitoja, pasiima savo krepšį ir išsitraukia paskutinius savo turėtus drabužius. Greitai persirengia ir vėl atsisėdusi į tą pačią vietą, žiūri į Miley ir šypteli*
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeAntr. 03 10, 2009 5:34 pm

"Gal aš jau eisiu... Kitą karta pasikalbėsim"
*nusišypso, atsistoja ir pasiraususi kuprinėje išsitraukia 50 eurų. Įsikišusi juos į kišenę, šypteli Miley, pakšteli į žandą ir iššoksta iš namelio*
Atgal į viršų Go down
Miley
Vampyras
Vampyras
Miley


Pranešimų skaičius : 2021
Age : 28
Registration date : 2009-01-10

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeAntr. 03 10, 2009 11:35 pm

*Miley pagaliau atkuto. Apsidairiusi dar spejo sypteleti Emily ir toliau sedejo.*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeTr. 03 11, 2009 12:17 am

*Įlipusi į namelį prieina prie spintos. Išsitraukia siaurus, švelniai mėlynus džinsus, juodą, be rankovių maikutę su rožiniais taškeliais
bei baltą megztuką.
Persirengusi užsideda pilkus Converse sportbačius ir atsisėda ant lovos.
Paėmusi popieriaus ir tušinuką iš stalčiaus įsidėjo į tašę ir išlipo lauk *
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 31
Registration date : 2009-01-20

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeTr. 03 11, 2009 1:00 am

*įšokusi pasiima savo kuprinę ir pagalvoja ar nereikėtu palikti kokio laiško*
"Niekas manęs nepasiges"
*tyliai sumurma ir iššokusi iš namelio išeina iš miško*
Atgal į viršų Go down
Miley
Vampyras
Vampyras
Miley


Pranešimų skaičius : 2021
Age : 28
Registration date : 2009-01-10

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeTr. 03 11, 2009 1:37 pm

*Miley paziurejo i Emily. Jos vaido bruozai merginai nepatiko. Sunerimusi issoko is namelio.*
Atgal į viršų Go down
Kite Tragedy
Vampyras
Vampyras
Kite Tragedy


Pranešimų skaičius : 991
Age : 33
Location : Forks,USA
Registration date : 2009-01-10

Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitimeSk. 03 15, 2009 5:18 pm

*KIte su Serena atejo i nameli ir Kite pradejo krautis daigtus i krepsi*
"padesi?"
*maloniai paklause*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Namelis medyje - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namelis medyje   Namelis medyje - Page 24 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Namelis medyje
Atgal į viršų 
Puslapis 2426Pereiti prie : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forksas :: Miškas-
Pereiti į: