Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 slaptas uzmiescio pozemis: katakombos

Go down 
+13
Narny.
Fibe
Malkavian
Elija
-Rey
Kite Tragedy
Celesty
Charlie
Natalie
Emily
Aurora
Alec
Aro
17 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Next
AutoriusPranešimas
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:25 pm

"Jau atejome" *sypteli Aurorai*
"Zinai, daug kartu maciau tave medziojant"*pasiziuri jai i akis*
"Tu geresne net uz mane" *nusisypso, nubraukia jos sruoga nuo zando ir nueina atsisesti*
"Tai kaip tau sios katakombos?" *nusisypso savo idealia sypsena*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:29 pm

*Aurora prikanda lūpą ir nusišypso*
'Tu žiūri kaip aš medžioju? Gan kvailoka, tu juk ne vegetaras. Aš tą puikiai galiu matyti'
*Aurora žvilgteli į dailiai besiplaikstančią ugnį ir atsisėda šalia Aro nusišypso ir taria*
'Čia gražu'
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:32 pm

"Tiesiog daznai einu i vietas kur vyksta veiksmas. Man malonu matyta vampyrus medziojant. Zinai, tai, kad matai jog as vegetaras - mane zavi. Tai savotiskas komplimentas" *nusijuokia*
"Man cia patinka, nes ne daug kas uzeina, tad galiu nevarzomas apmastyti viska ir panasiai..." *atsisuka i ja ir sypteli*
"O kur tu buni, kai nori pailseti, pabuti viena?"
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:38 pm

*Aurora nusijuokia ir taria*
'Aš.. na aš tiesiog susirandu nuošalią vietelę miške ir atsisėdu po medžiu. Dažniausiai. Arba namelį medyje. Ten kol kas gyvenu ir kai ten nieko nėra aš apmąstau viską. Man vienai nebūtų jauku čia sėdėti.Bet kai nėra ką veikti tai galima būtų pakęsti' *Nusijuokia ir dailiai nusišypso*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:40 pm

"Mergyt, jei nebuciau Volturis, as cia nei kojos nekelciau" *nusijuokia ir nusuka galva i ugni*
"Cia nera jauku tau ar kitiems, bet man tai primena Voltera, namus..." *ilgesingai ziuri i ugni*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:45 pm

'O. Girdėjau apie Voltera ir apie jus žinoma. Šiek tiek bendravau su Emily ir Marku. Jie visai mieli žmonės. Na vampyrai tiesą sakant'
*Aurora pažiūrėjo į ugnį ir nusijuokusi vaikišku balseliu padėjo smakrą ant kelių*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:55 pm

*Aro atsisuko i Aurora isgirdes jos juoka* "Tavo juokas labai keistas" *nusijuoke.tada atsistojo* "O kodel tu vegetare?" *atsisedo priesais ja, taip, kad jos padeta galva ant keliu butu tokiame paciame aukstyje kaip ir jo galva, tada pritrauke arciau veida prie jos* "Is tavo akiu, nors ir labai stengiuosi, neizvelgiu skirtumo, nematau ar tu vegetare, ar ne..kaip tu tai sugebi?" *paklausia ir vel jos sruoga uzkisa uz ausies*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 9:58 pm

*Aurora šiek tiek nustebo kai jis taip arti atsidūrė bet nusišypsojo*
'Jei nepatinka mano juokas, aš nesijuoksiu. Tikrai? Tu negali įžiūrėt iš mano akių? Aš vegetarė. Tai gal aš turiu dar vieną galią ir galiu paslėpti ar aš vegetarė ar ne? Aš vegetarė ir tuo labai didžiuojuosi' *Nusišypso ir atsidūsta*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:01 pm

"Ne, man tavo juokas patinka. Net gi labai" *nusisypso*
"Gal ir gerai, kad tu vegetare. Maniau, kad graziu vegetariu nebuna, atrodo, klydau" *sypteli ir atsistojas eina prie ugnies*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:02 pm

*Aurora nusijuokia labai garsiai ir kai nusiramina su šypsena veide taria*
'Visos vampyrės gražios' *Dar kartą nusijuokia*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:05 pm

"Zmonems, taip, bet vampyrai atsparesni tiems burtams, taigi ne visos MAN patinka.." *nusijuokia* "Tavo tas juokas.." *sypteli*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:07 pm

*Aurora vėl prikanda lūpą ir stebi ką daro Aro. Tada ištaria*
'Cha, aš turiu labai neblogą galią. Galėsiu bet kada panaudoti ją ant tavęs jei tik reikės'
*Aurora vėl saldžiai nusijuokia*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:10 pm

"Nezinau kokia tavo galia, bet dabar pan noriu suzinoti" *prieina prie jos* "Uzsimerk" *kai ji uzsimerkia, jis abiejom rankom suima jos veida ir bando iskaityti visa jos galvoje turima informacija, surasti kelis jam norimus atsakymus*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:12 pm

*Aurora užsimerkia ir priverčia jį paleisti jos veidą kol jis nesužinojo kažko ko ji nenori ar nereikia*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:14 pm

"Palauk...As suzinosiu tik kelis dalykelius, leisk man" *ir dar arciau palenkia savo veida, kad geriau pasisavintu zinias*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:20 pm

*Aurora vis dar bandė priversti atitraukti jo šaltas rankas. Nors ji neprieštaravo*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:23 pm

"Tu labai sauniai laikeisi" *paleidzia ja ir mirkteli*
"Nedaug suzinojau, nesijaudink" *sypteli ir jos dviejoms sruogoms nukritus jas vel letai ir atsargiai uzkisa us jos ausu*
"Tavo plaukai labai nepaklusnus" *juokiasi*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:25 pm

'Turbūt tau mano plaukai yra pats kvailiausias dalykas ar ne? Šeip aš labai kentėjau kai negalėjau žudyti žmonių.'
*Susimąstė*
'Manp vaikinas manęs ieškojo kai aš dingau tą naktį, kai mane perkeitė, bet aš bijojau grįžti pas jį. Bijojau jį nuskriausti..'
*Su sielvartu akyse šnekėjo*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:27 pm

"Tu negaletum nuskriausti jokio vaikino, tu negaletum nuskriausti nieko. Juk maciau tavo mintis.." *susirupina*
"Man tavo plaukai tikrai ne kvailas dalykas...Jie labai zvilga..Rupiniesi savimi, arba esi tobula vegetare?" *klausiamai sypteli*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:29 pm

'Niekas nėra tobulas, Aro, be to nužudžiau vieną žmogų ir jei reikėtų ką nors skriausti tai tik vilkolakius'
*Tyliai tai pasakiusi ji parodo liežuvį ir meiliai nusijuokia*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:31 pm

"Kokia tu miela ir grazi...Tu tokia miela..." *nusijuokia*
"Ateik, parodysiu tau kita sale, vieta, kurioje dazniausiai bunu, uz siu duru..." *ja apsikabina per liemeni ir eina anos sales link*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:32 pm

*Aurora šiek tiek sutriko bet ėjo labai tyliai ir ramiai*
'Ar tau visada patinka taip išsidirbinėti?'
*Nusišypso*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:34 pm

"Man patinka elgtis su zmonemis taip, lyg pazinociau juos visa savo gyvenima" *dailiai nusisypso ir nepaleides Auroros vis dar eina sales link*
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:36 pm

'Ar tu taip elgiesi ir su vyrais?' *Garsiai nusijuokia ir šypsosi tol kol jie eina iki durų*
'Mane tai šiek tiek trikdo, gan keistas jausmas kai to nejauti beveik 90 metų '*Nusikvatoja*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 31, 2009 10:38 pm

*sustoja ir nepaleides jos nusijuokia*
"As su vyrais elgiuosi vyriskai, moterie"*garsiai kvatoja tada apsiramina, vel pakelia (ta nelemta xDD) sruoga nuo jos veido*
"Zinai, mane erzina ta sruoga, nes per ja nesimato tavo akiu"*mirkteli*
"O tu 90 metu mirusi?"
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slaptas uzmiescio pozemis: katakombos   slaptas uzmiescio pozemis: katakombos - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
slaptas uzmiescio pozemis: katakombos
Atgal į viršų 
Puslapis 236Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Katakombos.
» Pozemis apleistame name
» Pozemis-Rūsys (vampyrų maistui ir kankiniams skirta vieta)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forksas :: Užmiestis-
Pereiti į: