Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Serenos Kambarys

Go down 
+8
Kite Tragedy
Afton
-Chelsea
Markas
Aro
Aurora
Alec
Serena
12 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
AutoriusPranešimas
Serena
bittersweet
Serena


Pranešimų skaičius : 3941
Age : 31
Registration date : 2009-02-13

Serenos Kambarys - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serenos Kambarys   Serenos Kambarys - Page 30 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 10:46 am

Atsisėda ant lovos ir šiek tiek susiraukia. Cigarų kvapas jai visai nepatinka, bet dabar Serenai nesvarbu
-Žinai, eikime prie reikalo
Greitai pasakiusi giliai įkvepia. Trumpa pauzė. Tada vėl kalba
-Aro, tavim pasitikiu labiausiai. Pats žinai. Tu viską apie mane žinai. Skaitai mano mintis. Tad žinai kaip aš jaučiuosi. Taigi, tark žodį. Nuspręsk mano likimą. Dabar, ir kuo greičiau.
Atgal į viršų Go down
http://madtwilight.forumlt.com/
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Serenos Kambarys - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serenos Kambarys   Serenos Kambarys - Page 30 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 10:50 am

*Aro i palange uzzgesina cigara ir prieina prie Serenos. Letai atema is jos dezute. Iskelia ja i virsu*
Matai sitai? Tai tau ir turi parodyti viska. Prisimink kas esi irkas buvai
*Aro prieina prie lango*
Kazkodel nesitiki, kad tu nori palikti Voltera
Atgal į viršų Go down
Serena
bittersweet
Serena


Pranešimų skaičius : 3941
Age : 31
Registration date : 2009-02-13

Serenos Kambarys - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serenos Kambarys   Serenos Kambarys - Page 30 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 10:52 am

-MANO gyvenimas yra Forkse, ir atiduok mano dežutę
Piktai susiraukia, pati puikiai suprasdama, kad jis to tikrai nepadarys
-Aš buvau žmogus, ir likau žmogus, supranti? Manyje niekas nepasikeitė. Ir AŠ tikrai žinau ko aš noriu ir ko tikiuosi
Atgal į viršų Go down
http://madtwilight.forumlt.com/
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Serenos Kambarys - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serenos Kambarys   Serenos Kambarys - Page 30 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 10:55 am

*Aro mesteli jai dezute ir prieinaprie duru,liesdamas rankena pasisuka i Serena*
As nenoriu kad paliktum Voltera. Taciau jei jau visi susimoket taip
*Guzteli peciais*
Kam tau dar sneket su manim, jei tu taip ir nepasakai priezasciu? Tik norus, tik tai ko tikiesi?
*Varto akis*
Atgal į viršų Go down
Serena
bittersweet
Serena


Pranešimų skaičius : 3941
Age : 31
Registration date : 2009-02-13

Serenos Kambarys - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serenos Kambarys   Serenos Kambarys - Page 30 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 10:59 am

-Aš įkūriau naują klaną
Trumpai pasako, manydama kad tai puiki priežastis, padeda dežutę šalia savęs, o pati suneria rankas
-Nemanau, kad visi prieš tave susimokė. Turbūt tau laikas ieškoti naujų sargybinių ir tiek.
Sušnibždėjo. Tai nuskambėjo lyg būtų labai lengva, nors pati taip nemanė
Atgal į viršų Go down
http://madtwilight.forumlt.com/
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Serenos Kambarys - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serenos Kambarys   Serenos Kambarys - Page 30 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 11:02 am

*Aro nusisypso*
As tavim pasitikejau
*Iseina pro duris neslepdamas nusivylimo*
Atgal į viršų Go down
Serena
bittersweet
Serena


Pranešimų skaičius : 3941
Age : 31
Registration date : 2009-02-13

Serenos Kambarys - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serenos Kambarys   Serenos Kambarys - Page 30 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 11:10 am

Prikandusi lūpą palaukė, kol jis išėjo. Tada sukandusi dantis, atidarė dežutę. Suplėše joje esančias nuotraukas, numetė mamos dovanotą grandinėlę, o pačią dežutę perlaužė per pusę. Išėjo iš čia nieko nepasiemusi.
Jau buvo bepradėjusi gailėtis, tačiau jei dabar nubėgtų paskui Aro, ir pasakytų, kad suklydo, baisiai nusižemintų. O ji to nenorėjo. Nuėjo
Atgal į viršų Go down
http://madtwilight.forumlt.com/
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Serenos Kambarys - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serenos Kambarys   Serenos Kambarys - Page 30 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 11:15 am

*Atbeges cia neranda Serenos*
Velnias!
*Susiema uz galvos. Netycia jo zvilgsnis uzkliuna uz grandineles. Aro paema ja, isideda i kisene. O per pus perplestas nuotraukas isideda i pinigine. Nebezinodamas ka daryti issoka pro langa*
Atgal į viršų Go down
Serena
bittersweet
Serena


Pranešimų skaičius : 3941
Age : 31
Registration date : 2009-02-13

Serenos Kambarys - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serenos Kambarys   Serenos Kambarys - Page 30 Icon_minitimeSk. 12 27, 2009 12:32 am

Kažkokiais būdais, atsidūrė čia.
Sunku pripažinti, bet dabar būtų nors ir atsiklaupusi ant kelių, kad galėtų būti vėl priimta į Volturius. Vegetarizmas buvo įgrysęs iki gyvo kaulo, lyg valgytum žolę, o ji buvo pasiilgusi šio kambario, šios pilies, šių vampyrų.. Labiausiai Aro, nes jis Sereną čia ir atvedė. Pati nejučiom šyptelėjo, prisiminus tą vakarą, kai pirmą kartą nužudė žmogų, ir kaip ją surado Aro. Kaip jie keliavo į Volterą, kaip jis jai nupirko suknelę, kaip ji susipažino su Sulpicia.. Daug atsitiko tą dieną, dar daugiau po to, kai ji tapo Volturė.
Serena atidarė spintą, pirštais perbraukė per drabužių audinį, pasižiūrėjo į jos ir Aftono paliktas žymes ant sienų. Peržiūrėjo visą kambarį, tada prisėdo ant lovos ir žvalgėsi. Prisiminė kaip ji iš čia išėjo - užsimerkusi kietai suspaudė lūpas lyg norėtų tai pamiršti. Jai nepatiko, kad Aro pyksta ant jos. Stengėsi giliai kvepuoti, ir laukė, kol kas nors ateis, ir Aro paliepimu ją užmuš
Atgal į viršų Go down
http://madtwilight.forumlt.com/
Sponsored content





Serenos Kambarys - Page 30 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serenos Kambarys   Serenos Kambarys - Page 30 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Serenos Kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 3030Pereiti prie : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
 Similar topics
-
» Serenos Kambarys
» Ericos ir Serenos Vonia
» 234 kambarys
» 313 Kambarys
» 311 kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Užsienis :: Europa :: Italija :: Voltera :: Volturių valdos-
Pereiti į: