Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Aro Darbo Kambarys

Go down 
+6
lili
Alec
Sulpicia
-Caius Volturi
Aro
Serena
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:08 pm

-as puikiai prisimenu,kas as esu ir kokia mano paskirtis!
*abejingai atsako Alec*
-as abejoju ar po viso sito atvesiu Victoria i siuos namus.
*nusisukdamas pasako Alec*
-jai tai vientelis tavo reikalavimas laikyti mus cia uzdarytum,tai fine..
*guzteli peciais Alec*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:18 pm

Nuziuri Sulpicia su panieka, pykciu ir inirsiu, negaledamas patiketi kad kazkokiamergse jam aiskina ka daryti
"Cituojant Biblija, jei kas is jusu be nuodemes, meskit i mane akmeni"
Pasiziurejo i Sulpicia ir vis del to nesusivalde
"As del Volteros dirbau, staciauy musu taisykles, paskirti, jus mane diena is dienos, amzius is amziaus vis edet, edet ir edet. Jus nei karto neparodet jokio dekingumo uz tai, kad as jus cia suburiau, Alec, juk as jus priemiau cia, juk as jums parodziau geresni gyvenima, butumet buve klajokliais, zudikais, o as jums parodziau, ismokiau, padejau... As jus laikiau vaikais, broliais, seima, as atidaviau Volterai daugiau nei bet kuris is visu buvusiu ir esamu Volturiu, o jus man dar dristat sakyti, koks as idiotas, nevykelis, kvailys, kaip as nieko nemoku, nesugebu, kad man metas i pensija, kad esu palaidunas, kad niekam nereikalingas...? Jusu dekingumas, atvirai pasakius, mane nustebino. Nesitikejau, kad as esu toks nekenciamas. As niekada nedaviau jusu neapykantai pagrindo. Sulpicia, as taves neisdaviau su tau artimu ir brangiu, Alec, tau irgi nieko nesakiau tokio, del ko dabar abu uzsipuldinetumet. Jei Caius nemoka gyvent su savo zmona, jei Markas neturi pastovios moters, jei Jane namuose visiskai nebuna, tai jus atsigreziat i mane ir aiskinat, kad tai mano kalte..."
Suciaupia lupas ir smerkianciu zvilgsniu abu Volturius priesais nuziuri
"Tai ka jusu nuomone man daryti? Dar daugiau dirbti, be poilsio, be ramybes, dar daugiau kistis i jusu visu gyvenimus ir dar daugiau sekioti jums is paskos, buti jusu tarnu?"
Atgal į viršų Go down
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:24 pm

*Alec kilstelejes antaki nuziuri Aro,atsidusta 'ir vel auka vaidina'-letai sumirksi Alec*
-as pirma karta pasipriesinau tau. tu dabar uzhsipuoli mane del to,kad as noriu gyventi su man brangia moterimi?
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:25 pm

((auka? pazekit ka rasot, blt auka))
"Jau sakiau, daryk ka nori, negyvenk Volteroj,issizadek jos... Taigi jau atitarnavai, pats sakei"
Atkartoja viska, ka jau sake
Atgal į viršų Go down
Sulpicia
Volturis
Volturis
Sulpicia


Pranešimų skaičius : 1420
Registration date : 2009-02-14

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:29 pm

"Tai jei taip "rūpinaisi" mumis"
*Tardama žodį rūpinaisi su pirštais rodo kabutes*
"Dabar turi teisę mus varinėti kaip vergus? Iš vis kodėl kabiniesi prie to atsitikimo su Kajum? Jis pats mane pabučiavo"
*Prisimerkia ir tyliai taria*
"Aš lengvai praleisdavau pro akis tavo visus išsidirbinėjimus su kitom,o tu mane kaltini dėl to ko aš nepadariau:
*Pasižiūri į Alec*
"Kodėl Alec negali turėti asmeninio savo gyvenimo? Jei jis surado sau brangų žmogų kodėl jis turi rinktis ją arba Volterą?"
*Paglosto Alec galvą*
"Alec,aš už tave"
Atgal į viršų Go down
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:30 pm

((nu nu cmon,logiskai pagalvokime,Alec isimylejo ir nori gyventi su Victoria,neishsizadedamas Volteros,o Aro atvare pasake atseit "fine nu ir varyk" jis grizo aiskinti parodydamas,kad jam svarbi Voltera ir visi Volturiai,o Aro db pradeda varyti,kad jis atseit atitarnavo gali buti laisvas,su panieka ir visa kita..))

-matau,kad beviltiska sneketi..
*Alec guzteli paciais*
-varai mane del to,kad gyvensiu su Victoria?
*pakeles akis i Suplica sypteli,jis dziaugiasi,kad ji supranta Alec*
-Aciu.
*tyliai susnabzda jis Jai*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:36 pm

"Sulpicia, kaip tau patiko erotines fantazijos apie mano broli? M? Matai, jei nezinojai, tai turiu mazyte dovanele, galiu skaityti mintis"
Pasaipiai atsako Sully ir pasiziuri i Alec
"As tau sakiau, nezinau kas ji per viena, ta tavo..Victoria. Be to, logiskai pagalvok, jei as isvaziuoju, jus mane uzsipuolat,, o kai tu isvaziuoji, ir as tave uzsipuolu, tai aceit jau kisuosi i tavo gyvenima?"
Atsibodus jam aiskinti jis suciaupia lupas
"Jei visi darytumem ka norim, tai Volturiu vardas nebutu toks galingas. Jei zadi buti su moterimi, kuri niekada gyvenime nenores tapti Volturi, pagal taisykles, tai ka man dar tau sakyt?"
Atgal į viršų Go down
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:41 pm

-netgi jai ji ir noretu as jai neleisciau.
*abejingai pasake Alec*
-as taves neuzsipuoliau,pasakiau,kad tau isvaziavus naturiu ak veikti,as nuobodziauju. visi zino,kad as Forkse,o tu isvaziuoji nezinia kur,nieko nepaaiskines.
Atgal į viršų Go down
Sulpicia
Volturis
Volturis
Sulpicia


Pranešimų skaičius : 1420
Registration date : 2009-02-14

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:42 pm

"Nebeturi prie ko prisikabinti,Aro,kad klausinėji apie mano mintis?Visi turi erotinių fantazijų..."
*Pamąsto*
"Aš bent jau neturiu ko slėpti nuo tavęs,priešingai nei tu"
*Susiraukia*
"Volturių taisyklėse nekalbama apie tai ką galima pamilti ir ko ne"
Atgal į viršų Go down
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:42 pm

*Įšoka* "Alec?" *Iš kart beda žvilgsniu į jį ir greit nuskaičiusi visų susiaudrinusias auras išsigandusi paklausia* "Tau viskas gerai?"
Atgal į viršų Go down
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:43 pm

-Lili..
*tyliai pasako jis atsitraukdamas nuo Suplicos ishtiesia jai ranka*
Atgal į viršų Go down
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:44 pm

*Greit pagriebia vaikiną ir užstoja*
"Geeeeerai, kas čia vyksta?"
*Suurzgia*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia
Volturis
Volturis
Sulpicia


Pranešimų skaičius : 1420
Registration date : 2009-02-14

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:45 pm

"Aro isterikuoja ir reiškia savo nepasitenkinimą Alec jausmais"
*Piktai žiūrėdama į Aro sumurma*
Atgal į viršų Go down
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:47 pm

*Pažiūri į Sully bandydama nuskaityti kaip ji jaučiasi ir dar labiau prisiglausdama prie Aleco* "Ar Volturių jausmai kitiems vampyrams turi kokios įtakos šeimai?"
*Palyginus ramiai paklausė*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:51 pm

"Gerai, stop, Sulpicia Volturi. Dabar padarysim taip"
Is stalciaus issitraukia dokumentus
"Tu pasirasai dokumenta, kad mes skiriames"
Vado balsu pasako Sulpiciai ir paziuri i Lili
"Tu Lili, nepamirsk, kad uzsipuldama ant manes isklausiusi juos, nepadesi niekam"
Tada pasisuka i Alec
"O tu, Alec Volturi, klausykis kiekvieno mano istariamo zodzio"
Dabar aiskiai, kiekvienam zodziui skirdamas po 10 sekundziu istaria, kad aiskiai isgirstu visi cia esantys
"As, Aro Volturi, nepriestarauju del tavo meiliu. As priestarauju, del to kad palieki Voltera, nors ir sakei, kad cia atvykinesi, taciau tu mano sargybinis, ir isdrisai palikti mus cia... Tai as tau ir sakau, tada gyvenk kur tik tu nori, nes jei nebesi mano sargybinis ir mano sunus, tai tikrai ne mano kalte"
Eina duru link, jas atidaro
"Ir dar, as nesu kaltas, kad nesugebat gyventi be manes, o va cia matom duris, jau galit mane palikti ramybeje"
Atsidusta ir nusisypso, patenkintas, kad issprende visas problemas per kelias minutes
Atgal į viršų Go down
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:55 pm

*prisispausdamas prie lili,Alec tyliai pasako Aro*
-jai as esu tavo sargybinis tai kodel turiu sedeti pilije kol tu keliauji visur?
Atgal į viršų Go down
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:55 pm

"Aš nepuolu ir Alec teisus dėl paskutinio klausimo tai tikrai."
*Staiga užplūdus prisiminimams Lils skausmingai įkvėpė. Niekas iš šeimos niekada negynė jos ir Beno. Ji buvo viena kaip pirštas. Ji turėjo plėšyti širdį. Bet žinodama kaip labai tai buvo skaudu, ji nė už ką Alecui nelinkėtų to paties. Atsikosėjusi vėl ramiai paklausė.*
"Tiesiog smalsu kam tiek triukšmo? Ar Aleco moteris taip pat kesinasi tave nužudyti, Aro?" *paklausė turėdama omeny Beną*
Atgal į viršų Go down
Sulpicia
Volturis
Volturis
Sulpicia


Pranešimų skaičius : 1420
Registration date : 2009-02-14

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 4:58 pm

"Gerai"
*Ramiu balsu pasako ir priėjus iš kažkur išsitraukia tušinuką ir pasirašo dokumentus*
"Tikiuosi dabar būsi laimingesnis,kai tau kažkokia šliundra netrugdys gyvent ir valdyti"
*Prieina prie Alec ir pritupia prie jo*
"Alec,neklausyk aklai Aro,o daryk ką tavo protas ir širdis liepia"
*Nusišypso,pabučiuoja į kaktą ir atsistojusi taip pat nusišypso Lili. Tada eina pro duris ramiu žvilgsniu pažiūri į Aro,bet nieko nesakius išeina*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 5:00 pm

((As per jaunas kad mirciau. Gal baiksit, ir iseisit? Man per daug streso blemba karamba xDD, Nu bet okey, tarkim atsakysiu))
"Tai as aiskiau nemoku pasakyti, kad cia nei prie ko ta Victoria. Nors taip,prie ko. Juk ji ir jos drauguzis kenke Cullenams"
Gerai pagalvojes, uzdaro duris ir sedasi i kresla
"Ji turi kazko, kas mane zavi. Jei atvirai, tai is kazkur apie ja zinau"
Paskui gryzta prie temos
"taigi, kartoju, vaikai, as emiau atostogas. Atostogos reikalingos tiems, kurie pavargsta ir laikinai nori pailseti. Taigi, jusu Aroliukas butent tai ir dare. ILSEJOSI. O dabar jis gryzo, bet atrodo, kad geriau butu negryzes, nes dabar islindo jusu kaprizai. Alec, jei tu nori, buk su ja. Kartoju...Simtaji karta, turbut. Bet tas kas palieka Voltera, atsisveikina ir nusisuka nuo Aro, supratom?"
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 5:02 pm

Sulpicia rašo:
"Gerai"
*Ramiu balsu pasako ir priėjus iš kažkur išsitraukia tušinuką ir pasirašo dokumentus*
"Tikiuosi dabar būsi laimingesnis,kai tau kažkokia šliundra netrugdys gyvent ir valdyti"
*Prieina prie Alec ir pritupia prie jo*
"Alec,neklausyk aklai Aro,o daryk ką tavo protas ir širdis liepia"
*Nusišypso,pabučiuoja į kaktą ir atsistojusi taip pat nusišypso Lili. Tada eina pro duris ramiu žvilgsniu pažiūri į Aro,bet nieko nesakius išeina*
"Na va, issprendem visas problemas. Dar is jusu bus kokiu priekaistu?"
Ramiai paema popierius, pats pasiema plunksna, panardina jos gala i rasala, ir raito parasa ant popieriaus
Atgal į viršų Go down
Alec
Volturis
Volturis
Alec


Pranešimų skaičius : 2906
Age : 27
Location : Voltera
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 5:02 pm

*linkteli ziuredamas Suplicai i akis,dekingai sypteli ir nulydi ja zvilgsniu tikedamasis,kad jai viskas bus gerai,Aro zodziai ji suerzina.jis nieko neatsako,jam pabodo aiskinti*
Atgal į viršų Go down
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 5:03 pm

*Nulydi liūdnomis akimis Sully ir vėl sustoja ties Aro*
"Gal ir Alecui reikia kokių atostogų? Kokių penkių šimtų metų, tarkim, su ta Victoria. Ir gal per tą laiką tu pradėsi matyti toliau savo nosies, a?"
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 5:04 pm

Uzdeda kojas ant stalo, issitraukia cigara ir uzsiruko. Pakelia antaki
"Ka turi omenyje, sakydama, toliau savo nosies?"
Sypteli susidomejes
Atgal į viršų Go down
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 5:05 pm

"... Juk kai Alecui reikėjo rinktis tarp tavo požiūrio ir manęs, jis pasirinko tave. Galbūt tau pačiam atėjo laikas daryti nuolaidas? Na... Vardan kitų." *su ironija užbaigė*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitimeSk. 04 12, 2009 5:11 pm

Meta cigara i sali ir atsistoja. Ismeta 'as neapsakomai laimingas kaip niekad' sypsena, nors dirbtina, taciau bent kad itikintu likusius du
"As tiesiog lingiu jums laimes, gyvenkit su kuo norit, neklausykit to Aro,ka jis ismano, jis tik nevykelis, reik daryt nuolaidas, smagaus jums"
Issisiepdamas kiek tik gali, nusilenkia abiems ir iseina is patalpos vaidindamas neqapsakomai laimnga, pasigirsta jo balsas is uz duru
"Juk dabar jus padariau laimingesniais?!"
Iseina
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aro Darbo Kambarys - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aro Darbo Kambarys   Aro Darbo Kambarys - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Aro Darbo Kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 311Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Darbo kambarys
» Marko Darbo Kambarys
» 313 Kambarys
» 311 kambarys
» 312 kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Užsienis :: Europa :: Italija :: Voltera :: Volturių valdos-
Pereiti į: