Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mašinų salonas

Go down 
+7
Elija
Kevin
Carlisle
Aurora
Sulpicia
Aro
Charlotte Grace
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 4:53 pm

-Oi ne,-šyptelėjusi taria Eli,-Šis pardavėjas per daug geras... Bet kokiu atveju tu geriau važiuok su mano mašina į drabužių parduotuvę. Čia Forkse,-žaismingai pažvelgia į merginos akis.
Tada švelniai perbraukia ranka per suknelės šoną ir nusikvatojusi atmeta plaukus.
-Nagi, Emily, aš tuoj ateisiu. Turiu čia vieną reikaliuką,-švelniai taria ir paliečia Emily ranką.
--Dabar, dabar, dabar...-juokdamasi sumurma ir palydi Emily iki parduotuvės durų.
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 32
Registration date : 2009-01-20

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 5:09 pm

*Nusijuokia ir prie pat durų sustoja. Atsisuka į Elija ir nusišypso*
"Tai gal galiu sau nusipirkti mašina, o paskui išeiti?"
Atgal į viršų Go down
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 5:16 pm

Šypteli ir nieko nesakiusi išstumia Emily lauk.
-Aš tuoj grįšiu,-tik lūpomis pasako uždariusi parduotuvės duris,-Važiuok,-mosteli ranka į gatvėje stovintį automobilį.
Tuomet staigia apsisukusi nubėga prie malonaus veido vyriškio ir sušnabždėjusi į ausį kelis žodžius šypteli.
-Taip žinoma,-atsako šis ir išsitraukęs bloknotą pažymi varnele vieną iš daugybės punktų.
Atgal į viršų Go down
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimePen. 03 20, 2009 5:23 pm

Švytėdama iš džiaugsmo ji padavė pardavėjui pluoštą pinigų. Vyriškis patenkintas padavė nedidelį daiktą Elijai į rankas ir ji pasišokinėdama išbėgo iš parduotuvės.
Atgal į viršų Go down
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimePir. 03 23, 2009 10:08 pm

Įėjusi lėtai prieina prie vyriškio.
-Sveiki,-koketiškai tarė ji,-Man reiktų mašinas.
Šyptelėjo pamačiusi kaip vaikinas į ją žiūri.
-Bugatti Veyron 16.4,-pridurė ir mostelėjo ranką į mašiną.
-Raudonos,-pabrėžė paskutinį žodį ir išsitraukusi iš rankinuko pinigus padavė jam.
Vaikinukas kilstelėjo antakius.
-Žinoma, be... be... bet mes neturime raudonos. Tik raudoną su juoda,-vapėjo jis rodydamas į kitame salė gale stovinčią mašiną.
Elija atsiduso, bet linktelėjo galvą.
-Tiks.
Nusipirkusi mašiną ji pasiėmė raktelius ir išėjo į gatvę.
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 4:58 pm

'Štai, rinkis'
*Paleidusi jos ranką nusišypsojo
ir ramiai pradėjo apžiūrinėti mašinas*
Atgal į viršų Go down
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 4:58 pm

Įėjusi apsidairė.
-Oi,-tarstelėjo ir nusikvatojo,-Aš juk turiu mašiną.
Tuomet prisiminusi savo didelį džipą nusprendė šį kartą nusipirkti kompaktišką, mažytę mašinytę.
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 5:00 pm

'Nesvarbu'
*Už Elijos nugaros pasigirdo
šiltas Auroros balsas*
Atgal į viršų Go down
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 8:18 pm

Elija syptelejo. Letai priejusi prie vienos puikiai atrodancios masinos Eli atsidare dureles ir pazvelge vidun.
-Neblogai,-sumurmejo.
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 8:37 pm

'Vau'
*Aurora priėjo prie dailaus Alfa Romeo automobilio ir pirštu perbraukė lygius ,sidabrinius dažus*
Atgal į viršų Go down
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 9:08 pm

Apsisukusi nužingsniavo prie iš tolo šviečiančios geltonos mašinos.
Net nedirstelėjusi vidun priėjo prie pardavėjo ir padavusi jam pluoštą pinigų mostelėjo į mašiną.
-Ferarri 360?-paklausė vyriškis ir kilstelėjo antakį,-Žinoma,-pasimetęs pridūrė ir padavė Elijai raktelius.
-Na aš jau,-tarė ji priėjusi prie Auroros ir plačiai nusišypsojusi.
Atgal į viršų Go down
Aurora
Vampyras
Vampyras
Aurora


Pranešimų skaičius : 4596
Age : 121
Location : Cattyshack
Registration date : 2009-01-06

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 9:28 pm

'Hm, pirksiu šitą kai būsiu be savo automobilio'
*Nusišypsojo*
'Susitiksim prie tavo namų.Juk turi parsivežti automobilį.'
*Nusišypsojo ir nuėjo prie savo juodo Porshe*
Atgal į viršų Go down
Elija
Vampyras
Vampyras
Elija


Pranešimų skaičius : 2851
Age : 34
Location : Forks
Registration date : 2009-03-08

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 01, 2009 9:32 pm

Elija vso vos linktelėjo. Atmetusi savo aukso spalvos garbanas dar tvirčiau suspaudė naujutėlius raktelius ir pasitaisiusi juodą švarkelį išlėkė lauk.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimePir. 05 18, 2009 8:29 am

*Į mašinų saloną arstriksi Elizabeta. Tik įbėgusi apsidairo. Ir išvydusi tamsiai raudoną automobitį suploja rankomis.*
'-Koks nuostabus!'
*Į ją piktai dėbteli pardavėjas. Pasisukusi ant kulnų ji atsisuka į žmogų.*
'-Perku.'
*Jis ironiškai šyptelėjo.*
'-Panele bent nutuokiate kiek jis kainuoja?'
'-Kaina nesvarbi. Man tiesiog patinka nauji modeliai. Be to manau, kad naujasis ,,PORSCHE 911 TARGA 4S" labiausiai tinka tokiai kaip aš.'
*Elizabeta nusišypsojo ir iš kuprinės išsitraukė maišelį su pinigais. Vis dar sutrikęs pardavėjas ėmė pildyti dokumentus. 'Kaip miela turėsiu savo automobilį'- pagalvojo ji ir be garso nusijuokė. Sumokėjusi už automobilį Eli stveria raktelius ir išvažiuoja. '-Kokia aš laiminga'- pagalvojusi ji nusijuokia ir nuskrieja link kalnų.*
Atgal į viršų Go down
--Carmen
Din
Dingę
--Carmen


Pranešimų skaičius : 514
Age : 396
Location : Italy, Volterra
Registration date : 2009-05-09

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 5:27 pm

*Įėjusi apsidairo.*
-Manau, pats laias ir man įsigyti automobilį.
*Prieina prie pardavėjo.*
-Laba diena, gal galite man parodyti naujausius modelius?
*Pasako ir išsitraukusi iš rankinės akinius, juos užsideda.*
*Pardavėjui parodžius, Carmen išsirenka sau patinkantį automobilį ir sumokėjusi išvyksta.*
Atgal į viršų Go down
http://www.manogalerija.lt/Rawr
-Edward
Din
Dingę



Pranešimų skaičius : 724
Location : Forks, USA
Registration date : 2009-01-03

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimePir. 05 25, 2009 10:16 pm

*Edwardas ateina į mašinų saloną ir apžiūrinėja mašinas tokias kaip su neperšaunamais stiklais ir t..t. Ilgai ieškojęs nerado nieko tinkamo. Priėjo prie pardavėjo.*
- Sveiki, ar turite kokių nors gerų ir patikimų mašinų su raketoms ir šaunamiesiems ginklams atsparių automobilių?
- Eee... taip, bet mašinos dar neišvarytos...
*Sumikeno pardavėjes, nes Edwardas nustatė skubantį ir grėsmingą žvilgsnį*
- Man labai reikia, aš turiu pinigų.
*Žmogus pagalvojęs apie pinigus greitai sutiko ir nusivedė Edwardą į darbinį garažą. Atidengė sraistę ir po ja pasiamtė juoda, tamsintais langais, ir net nieko nenusimanančiam žmogui atrodytų, kad ši mašina labai saugi ir patikima. Edwardas radęs tai ko norėjo tempė laiką ir apsimetinėjo, kad jam reikia geresnės. PArdavėjas pradėjo jaudintis, ir jau norėjo sušukti, bet Edwardas užbėgo jam už akių.*
- Perku. Kiek?
- Beett... Dar nėra oficialios kaainos... Ši.. mašina salonuose pasirodys, tik pooo 3 mėnesių.
- Man reikia dabar. Aš turiu pinigų.
*Edwardas pasilenkė į priekį, pardavėjas žengė žingsnį atgal.*
- Tuojau...
*Pardavėjas atnešė šūsnį lapų. Viską pasirašęs ir sumokėjęs apvalią sumelę Edwardas sėdo į mašiną ir nuvažiavo*
Atgal į viršų Go down
Emily
Vampyras
Vampyras
Emily


Pranešimų skaičius : 4881
Age : 32
Registration date : 2009-01-20

Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 09 26, 2009 12:41 pm

*Kažkaip atsidūrusi mašinų salone, ji nustebusi apsižvalgė. Ji buvo taip susimasčiusi, kad net nepastebėjo kaip taip greitai atsidūre salone. Pakraipiusi galvą akimis ieškojo ko nors sau. Pamačiusi seną kaip tik jai mašiną ji brilekė prie jos ir apžiūrėjo ją iš visų pusių. Subraižyti mašinos šonai, jos nei kiek neatbaidė. Mašina buvo tokia kokios jai ir reikėjo. Vos tik atėjus pardavėjui Emily žaibiškai jį nutrenkė į kitą parduotuvės kampą. Pardavėjo kvapas jai neleido blaiviai mastyti todėl jai nerūpėjo ar juos kas nors mato. Emily prišokusio prie samonės netekusio vyriškio, pasuko jo galvą. Matydama jo kaklą Emily kelis kartus sumirksėjo ir įsisiurbė jam į kaklą. Tai buvo neapsakomas skonis. Atsistojusi nusivalė nuo lūpų kraują ir vyptelėjo negyvam vyriškiui*
-Tikriausiai valios tiek daug neturiu kiek maniau.
*sumirksėjo ryškiai orandžinėm akim ir nuėjo prie jau išsirinktos mašinos*
-Aš perku šitą.
*sušuko negyvam pardavėjui. Pabandė atidaryti mašinos dureles, bet jos buvo užrakintos. Susiraukusi ir burnodama, kodėl jie rakina tokius senus kledarus ji nuėjo už kasos staliuko ir susirado raktą. Priėjusi prie mašinos atsirakino dureles ir užvedusi varikli išvažiavo iš salono padarydama stiklinėje sienoje didelę skylę*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mašinų salonas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mašinų salonas   Mašinų salonas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mašinų salonas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mašinų Salonas
» Alfa Romeo automobilių salonas
» Jean-Claude Biguine grožio salonas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forksas :: Kita Forkso dalis-
Pereiti į: