Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Vonios kambarys

Go down 
+5
Demetri
Afton
-Athenodora
-Heidi
Serena
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Demetri
Volturis
Volturis
Demetri


Pranešimų skaičius : 770
Age : 1514
Location : Ghetto
Registration date : 2009-03-30

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimePen. 08 14, 2009 6:11 pm

*Atejes trinktelejo duris ir iskvepe pakeliui uzlaikyta ora. Jo kraujas buvo uzvires pykciu. Demetri staigiais zingsniais priejo vonia ir atsireme rankomis i jos krasta. Jis susirauke ir atsuko salta vandeni. Pakises sauja po srove, jis nusiplove veida ir uzsuko vandeni. Kokia minute Demetri dar stovejo alsuodamas pykciu, bet tuoj ciupo ranksluosti, nusisluoste veida ir numetes ji, isejo*
Atgal į viršų Go down
Demetri
Volturis
Volturis
Demetri


Pranešimų skaičius : 770
Age : 1514
Location : Ghetto
Registration date : 2009-03-30

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 08 16, 2009 11:55 pm

*Iejes pasodino lili ant vonios krasto ir krito pries ja ant keliu. Deja cia grindys nepatwarios ir Demetri ismuses skyle grindyse nukrito i svetaine*
((tesinys joje))
Atgal į viršų Go down
Demetri
Volturis
Volturis
Demetri


Pranešimų skaičius : 770
Age : 1514
Location : Ghetto
Registration date : 2009-03-30

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 12:04 am

*Ibega ir atsargiai atsiklaupia pries lili. Paima jos rankas*
'Tau papasakoti? Nori zinoti?'
*Kiek isputes akis ziurejo i mylimaja*
Atgal į viršų Go down
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 12:11 am

*Visa apmirusi sėdėjo ir spoksojo priešais save.
Išgirdusi tą baisų triukšmą, pažvelgė pro skylę žemyn. Vėl į atbėgusį Demetrijų.
Ištraukė rankas, atsistojo, drebėdama prisiglaudė prie sienos*
"Aš žinau, aš jaučiu jausmus, kad tave kur galas!"
*Sukūkčiojo*
" Ar judu ten... Pasakai, kad mane myli, o po penkių minučių.. Aš geriau susirinksiu daiktus.."
*Galvoje bėgiojo visokios mintys, bet kas buvo blogiausia - tai prisiminimas tų jausmų, kuriuos susiurbė įėjusi į miegamąjį.
Pasuko link durų, sustojo, žliumbdama be ašarų treptelėjo koja, ir apačioj ėmė kristi tinko gabalai. Tada vėl parėjo ir iš visų jėgų žiebė Demetrijui į žandikaulį.
Purtydama skaudančią plaštaką ėmė pėdinti aplink skylę ir keiktis kaip netašytas jūreivis.*
Atgal į viršų Go down
Demetri
Volturis
Volturis
Demetri


Pranešimų skaičius : 770
Age : 1514
Location : Ghetto
Registration date : 2009-03-30

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 9:40 am

*Kuri laika stebejo lili ir gaves antausi nugriuwo ant sono. Net nesikeldamas atsisuko i lili*
'Atleisk.. As atsiprasau..'
*'Nors ir neturiu uz ka..' - mintyse liudnai pratese. 'Gal ji nebejaucia mano auros? Kodel dabar ji nuskaito ja klaidingai?' - klausinejo mintyse saves. Tada nuleido akis ir eme pirstu liudnai vedziot aplink plytele*
'Lili, jei dar jauti mano aura.. Jei jauti.. Skaityk ja. As nieko jai nebejauciu.. Ji man tik seimos narys.. O as jai.. turbut kazkas daugiau.. As laukiau taves ir tada ji iejo, bet jei nenori manes girdet - as taves neversiu klausytis..'
*Tyliai, kartais atsidusdamas kalbejo Demetri. Jis nugara atsireme i vonios krasta ir apsikabines kelius padejo ant ju galva. Uzsimerkes jis kuri laika itemptai klauses lili sunkaus kvepavimo. Tuomet atsistojo ir priejes is nugaros apsikabino lili per liemeni ir padejo galva ant jos peties. Stengesi kuo ramiau kvepuot ir taip apraminti ja.*
'Lili, as is tiesu tave myliu.. Tai, kas ten ivyko, man buwo staigu ir netiketa.. Prasau.. Lili, Meile, tu manes nepajutai..'
*Kiek jausmingiau tare ir stipriau prisispaude prie jos, kad ji pajustu, kaip visas jo kunas virpa is baimes ir susijaudinimo.*
Atgal į viršų Go down
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 1:14 pm

"Nnnn"
*Mykdama išsprūdo iš glėbio ir atsitraukė*
"Duok man sekundę."
*Nuleido galvą, tada vėl ją pakėlė*
"Šiek tiek atbukau nuo to, ką išvydau." *Liūdnai pasakė* "Man.. labai skaudėjo.. Patikėk, reagavau labai švelniai. Gaila tavo kambarys antrame aukšte, ir ten praverstų dar vienas langas"
*Piktai suburbėjo ir susikaupusi ėmė spoksoti į jį. Po minutės prisimerkė*
"Taaaigi, ar gali patvirtint, kad šimtu penkiasdešimt septyniais procentais jai nieko nebejauti? Nieko, dėl ko aš dabar turėčiau išrauti kriauklę ir mesti tau į galvą? Nes mano antenos sako kitaip."
Atgal į viršų Go down
Demetri
Volturis
Volturis
Demetri


Pranešimų skaičius : 770
Age : 1514
Location : Ghetto
Registration date : 2009-03-30

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 4:47 pm

*Jis mintyse nusikeike ir gerai pagalvojo ar tikrai nieko jai nejaucia.*
'Kai ji mane pabuciavo as nusisukau. Nusisukau ir nesigailiu del sio savo poelgio.'
*Jis toliau itemptai galwojo*
Atgal į viršų Go down
Demetri
Volturis
Volturis
Demetri


Pranešimų skaičius : 770
Age : 1514
Location : Ghetto
Registration date : 2009-03-30

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 11:31 pm

*Jis dar kart atsidusta*
'As nieko nejauciu Heidi. Ji man tik seimos narys.. Nors..'
*Paskutini zodi istare zymiai tyliau ir nuleido akis*
Atgal į viršų Go down
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 10:50 pm

*Blizgančiomis akimis žiūrėjo į jį užgniaužusi kvapą,
tada lėtai skausmingai iškvėpė*
"Ak... Viskas buvo per daug gerai, kad būtų tiesa, ar ne?"
*Liūdnai nusijuokia*
"Aš tik.. Aš tik būčiau norėjusi, kad tu pasakytum
tai į akis. Kaip aš, niekad nieko neslėpiau.
Kad pakalbėtume tai, kad man nebūtų...
nebūtų tekę sužinoti šitokiu būdu."
*Priglaudžia delną prie širdies ir užsižiūri į sieną*
"Aš nebeturiu pakankamai širdies ją dar drąskyti.
Tau reikia apsispręsti."
*Nenorėdama pasirodyti silpna, sukaupė visas jėgas ir išėjo.*
Atgal į viršų Go down
Demetri
Volturis
Volturis
Demetri


Pranešimų skaičius : 770
Age : 1514
Location : Ghetto
Registration date : 2009-03-30

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 2:05 am

*Po to, kai lili isejo, jis gal pusvalandi dar stovejo sustinges zvelgdamas i duris. Po to tarsi pabudes is kosmaro, nesava gerkle eme saukti*
'lili! Ne!'
*Pasileido pro duris i savo kambari*
Atgal į viršų Go down
lili
Vampyras
Vampyras
lili


Pranešimų skaičius : 1856
Age : 31
Registration date : 2009-01-22

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 12:00 am

*Įbėga į vonią pasileidžia ledinį vandenį ir pasitrina sprandą.
Atsisėda ant krašto jausdama klaikiai.
Raganavimas, alkoholis ir kelionė besipurtančiame lėktuvėlyje
nebuvo geriausia kombinacija netgi vampyrui.
Po raganavimo neveikia nuodai.*
"Shit. Žagt."
*Trindamasi akį nusprendė duoti sau keletą
akimirkų ir eiti išsiaiškinti su Demetrijum.
Keletą sekundžių, atrėmus galvą į sieną. Vis tiek viskas
girdisi pro skylę grindyse. Lili pamojavo apačioje
esantiems ir vėl žagtelėjo. Keletas sekundžių, ir vėl
išėjo atgal.*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 11:06 am

*Iejes i vonios kambari letai pakisa rankas po kranu ir jas plauna salta vandenssrove. Veliau valo veida ir nusisluosto ranksluosciu. Issitraukia piestuka ir uzrasu knygele ir pasizymi savo pamastymus. Sedi ant vonios krasto*
Atgal į viršų Go down
Aro
Volturis
Volturis
Aro


Pranešimų skaičius : 4796
Age : 2023
Registration date : 2009-01-26

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 11:14 am

*Aro prisimine, kaip pasitikejo Serena ir kaip jam ji brangi*
Ahhh, kodel man sitaip?!
*Per didelis prisirisimas prie tos merginos Aro galvoje padare sumaisti. Jis suprato kad bus smerkiamas uz leidima jai iseiti ir pats save smerks uz tai. Isejo pro duris*
Atgal į viršų Go down
Jane Volturi
Volturis
Volturis
Jane Volturi


Pranešimų skaičius : 49
Registration date : 2009-09-13

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 29, 2009 10:49 am

**Atejusi cia, uzdaro duris ir jas uzrakina. Nekaip cia pasijutusi, prieina prie lango ir atidaro ji. Jane pasideda savo tase ant spinteles ir nusirengia. Purvinus drabuzius sumeta i skalbiniu deze, kurioje rubai jau nelabai telpa. Ji pavarto akis ir atsuka krana. Karstas vanduo bega i vonia, o Jane tuo metu sumeta visus rubus i skalbimo masina ir iberia skalbimo milteliu. Tuomet is tases issitraukia Perwol Black Magic ir ipila jo, kaip skalbiniu minkstiklio. Uzsukusi, padeda ji salia skalbimo milteliu ir pasiziuri vonios pusen. Pribegusi uzsuka vandeni, nes vonia jau prisipildziusi, o vanduo joje toks karstas, kad net garuoja. Jane issisiepia, suploja rankomis ir pastriksi vietoje is laimes. Paciupusi sampuna, kempine ir duso zele, ji ijungia skalbimo masina ir nubega prie vonios. Ten pasileidzia plaukus, pasideda ant vonios krasto sampuna ir duso zele, o kempine imeta i vandeni. Pati tuoj pat ilipa i beveik verdanti vandeni ir uzsimerkusi sypsosi. Jos kunas kiek susyla nuo karsto vandens ir ji pradeda praustis. Nusiplauna makiaza, visa kuna, o svarbiausia, ta kiausiniu smarve. Tada issiplauna plaukus ir dar pora minuciu paguli dar vis siltame vandenyje. Tuomet isleidzia vandeni, islipa ir nueina prie tases. Issitraukusi ranksluoscius, i viena susisuka pati, o i kita suvynioja savo sviesius plaukus. Vel isispiria i slepetes. Tuomet prieina prie vonios, pasiima duso zele is sampuna. Isideda juos i tase ir paemusi kempine, padziauna ja. Tuomet Jane pradeda kuistis taseje. Radusi ivairiu kremu, pasidaro veido kauke, nusidepiliuoja kojas, issitepa visa kuno kremu ir pasidaro manikiura. Pamaciusi kazkieno atnesta sena zurnala, Jane varto ji, kol nudzius jos juodi su rausvais galiukais nagai. Jiems nudziuvus, ji padeda zurnala ir nusiemusi ranksluosti nuo plauku, issitepa plaukus plauku serumu ir vel suvinioja juos i rozini ranksluosti. Pamaciusi, jog nepasieme makiazo, supanikuoja ir baigus skalbimo masinai darba, Jane nervingai dziauna Volturiu rubus. Galiausiai nusiraminusi, ji uzdaro langa ir istraukusi is tases smilkala, ispraudzia ji i vazoneli su zememis, kuriame auga gele ir uzdega ji. Jane uzsimeta per peti rozine tase ir iseina**
Atgal į viršų Go down
Demetri
Volturis
Volturis
Demetri


Pranešimų skaičius : 770
Age : 1514
Location : Ghetto
Registration date : 2009-03-30

Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitimeTr. 10 07, 2009 6:55 am

*Iejes uzuodzia begale mergaitisku
kvapu. Jie jam uzgniauzia kvapa ir
Demetri kiek susiraukia, taciau puikiai
supranta, kad laiko raukymuisi neturi,
todel greitai nusimeta likusius rubus,
numeta apatinius i skalbimo deze, o
dzinsus su uzpakaliuku, kuris sako
'1500' nusprendzia pasilikti. Vistiek
ant ju netikstelejo kiausiniu, taigi jie
nesmirda. Numetes dzinsus ant grindu,
jis greitai palenda po dusu ir nuplauna
nuo saves visa smarve. Veliau nusisluosto
rastu ranksluosciu ir apsirengia atsnestais
rubais. Demetri pasiciumpa duso zele ir
dzinsus ir nueina i savo kambari.*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vonios kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vonios kambarys   Vonios kambarys - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vonios kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Vonios kambarys
» Vonios kambarys
» Vonios kambarys
» Vonios kambarys
» Rachel vonios kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Užsienis :: Europa :: Italija :: Voltera :: Volturių valdos-
Pereiti į: